לתיק אישורים ליועץ בטיחות - לחץ כאן
לכתב כמויות - לחץ כאן

תעלות מיזוג אויר

 

מיגון אש בתעלות מיזוג אויר

 

תעלות מיזוג אויר הן למעשה נקודות הכשל במבנה בכל הקשור לנושא של אש ועשן. במקרה של שריפה, התעלות מהוות גורם עיקרי להתפשטות השריפה בתוך המבנה ולהתחזקות משמעותית שלה. כדי להימנע ממצב בו השריפה מתפשטת במבנה באמצעות תעלות מיזוג אויר, או באמצעות תעלות נוספות, עלינו לדאוג למגן את התעלות במבנה. מיגון אש לתעלות מיושם באמצעות חומרים על בסיס טיח וגבס טחון כגון PILOCOAT C-579, או על בסיס צמנט PILOCOAT C-568, או חומר אלסטומרי בעל חדירות נמוכה כמו FLAMEBAR BW11, או באמצעות שמיכה קרמית (יריעה קרמית) PILOBLANKET – CL4. ציפוי התעלה באחד האמצעים הנ"ל מעכב את בעירת התעלה וכך למעשה מאריך את פרק הזמן שייקח לשריפה לפרוץ מהתעלה.

 

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

03-9222113

 

 

תעלות מיזוג אויר

 

מיגון תעלות בפילו אש

 

חברת "פילו אש" היא החברה הותיקה ביותר בישראל, אשר מתמחה בפרויקטים של מיגון תעלות מיזוג אויר ותעלות שונות נוספות. לחברה ניסיון עשיר ומגוון בביצוע פרויקטים כאלו מאז שנת 1989. חשיבות המיגון של תעלות, ביניהן תעלות מיזוג אויר, הוא קריטי, מכיוון שבשעת שריפה עיכוב השריפה מלפרוץ מהתעלות הללו ימנעו ממנה להתפשט בכל המבנה ובכך לפגוע ברכוש רב ולא פעם גם בבני אדם השוהים במבנה. חברת "פילו אש" מתאימה ללקוחותיה את הפתרון הנכון מבין אלו המפורטים לעיל, כך שתעלת מיזוג אויר תמוגן בהתאם לדרישות יועץ הבטיחות והפיקוח.

 

לסיכום, שימוש בתעלות עמידות בפני אש

 

למעשה ברגע שתעלות מיזוג אויר במבנה ימוגנו מפני אש (באמצעות פירים מוגנים, מחסומי אש ראה גם –PILOCOAT FIRESEAL ומיגון התעלות עצמן מפני חדירת אש), המבנה שלנו יהיה בטוח יותר בשעת שריפה. זאת מכיוון שתעלות האיוורור, אשר לרוב מתפרסות על פני כל המבנה, לא יהיו נקודת כשל, שתאפשר לשריפה להתפשט בשטח המבנה, על אף החלוקה שלו לתאים נפרדים. שימוש בתעלות שעמידות בפני אש באמצעות חומרים מעכבי הבערה השונים שצויינו לעיל, יאפשרו מניעה של כניסת אש מהתעלה וכמו כן יציאה של אש מהתעלה לחלק אחר במבנה. כמו כן הם יגבילו תנועה של האש בתעלה וישמרו על שלמות של התא והתעלה וימנעו את קריסתה בשעת שריפה.


 
פילו-אש פתרונות לכיבוי ומיגון אש

פילו-אש פתרונות לכיבוי ומיגון אש