לתיק אישורים ליועץ בטיחות - לחץ כאן
לכתב כמויות - לחץ כאן

קונסטרוקציות פלדה

פילו אש היא החברה הקבלנית המובילה בישראל בתחום הגנת אש על פלדה. לפילו אש ניסיון רב בביצוע פרויקטים בתחום מיגון אש על קונסטרוקציות פלדה בפריסה ארצית יום-יומית. לחברה צי רכבים ומכונות ייעודיות המאפשרים ביצוע מהיר, זמין ומקצועי.

 

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

03-9222113

 

 

פרויקטים לדוגמה:

 

ביה"ח שיבא


פרויקט בית חולים שיבא


קרא עוד

קניון איילון – קומה 2


פרויקט קניון איילון – הקומה השנייה


קרא עוד

בתי הזיקוק בחיפה


מיגון אש לפלדה בבית זיקוק בחיפה


קרא עוד

 

מכיוון שתהליך ניתוח דרישות החומרים למיגון אש של פלדה למבנים, נתון פעמים רבות להבנה שגויה, ובכך עלול להביא לשגיאות בהערכת כמויות החומרים או אף גרוע מכך, הגדרות טכניות שאינן יכולות להשיג בפועל את רמות מיגון האש הדרושות, אנו בחברת פילו אש ממליצים לבצע את הפרוייקטים רק עם קבלני ביצוע שהוסמכו על ידי יצרן החומר.

על מנת להבטיח את המחיר התחרותי ביותר בשוק הישראלי, פילו אש, באמצעות מחלקת הפיתוח והיבוא עושה כל הדרוש כדי להבטיח העדר תלות בספקים ישראליים, ועל כן עושה שימוש במוצרים ביבוא בלעדי או במוצרים אשר פתחה החברה ומשווקים תחת המותגים הפרטיים PILOCOAT, PMS, PILOSEAL, אשר נבדקו בתנור של מכון התקנים תחת עינו הפקוחה של מר רכרדו גורה ראש אגף מעבדת אש במכון התקנים הישראלי.

 

  

פילו אש מיישמת את הפרויקטים באמצעות החומרים ו/או המוצרים הטובים ביותר בשוק. כל מוצרי החברה נבדקו ואושרו לפי תקני NFPA או תקנים ישראלים.

למפרטים טכניים ותעודה למוצרים המשמשים את החברה למיגון אש על פלדה לחץ כאן

 

חומרים שונים למיגון בקונסטרוקציות פלדה

 

PHEONIX – 70


PHEONIX – 70

לוחות מבודדים


לוחות מבודדים

MONOKOTE® MK-6


MONOKOTE® MK-6

 

•    MONOKOTE® Z-156PC

 

 

למה צריך מיגון אש על קונסטרוקצית פלדה

גופי קונסטרוקציית פלדה למבנים יאבדו מכוחם בהדרגה בעודם חשופים לאש. בעוד פלדה שעליה עומס כבד תאבד ממרווח הביטחון שלה כאשר הטמפ' תגיע ל-500-600 מ"צ, חומרי פלדה הנושאים עומסים נמוכים משמעותית מיכולתם, עשויים להישאר יציבים בטמפ' גבוהות מ-500-600 מ"צ, ולעתים עד ומעבר ל-700 מ"צ.

אנו בחברת פילו אש מודעים לכך שקיימים בשוק חומרים רבים המתיימרים לספק מיגון אש לקונסטרוקציות פלדה, אולם טרם הרכישה ו/או היישום אנו מציעים לוודא כי החומר אותו בכוונתכם לרכוש נבדק ואושר לפי ת"י 1733 חלק 1 וחלק 2 ו/או תקן BS 476 חלק 20 , 21 ו/או תקן UL 263/ASTM E119 ארה"ב (UL Fire Directory Resistance ) במהדורתו האחרונה.

למידע נוסף אודות מיגון אש – קונסטרוקציית פלדה, צרו קשר


 
פילו-אש פתרונות לכיבוי ומיגון אש

פילו-אש פתרונות לכיבוי ומיגון אש