לתיק אישורים ליועץ בטיחות - לחץ כאן
לכתב כמויות - לחץ כאן

שירותים ניידים

 

שירותים כימיים למקלט או לממ"ד הם על פי רוב שירותים קטנים וניידים אשר כוללים גם מיכל איסוף ויחידת ספיגה, וזאת בהתאם לתקן הישראלי 5451.

 

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

03-9222113

 

 

בית שימוש ניידכיום, ישנו מספר מצומצם של דגמים אשר זכו לאישורו של מכון התקנים. אי לכך, בטרם בחירת שירותים כימיים, חשוב לוודא כי מדובר במוצר בעל כל האישורים הדרושים. כמו כן, בעת התקנת שירותים כימיים, מומלץ גם להרכיב לצדם מאחז יד צמוד לקיר המהווה פיתרון מצוין עבור קשישים ובעלי מוגבלויות. כדאי בהחלט להתקין גם פרגוד בסמוך לשירותים (במבנים מוסדיים וקומתיים, קיימת חובה לפי פיקוד העורף להתקין פרגוד כאמור). בהתאם להוראות פיקוד העורף, חלה חובה על התקנתם של שירותים כימיים וניידים במרחב המוגן המוסדי.

היות ושירותים ניידים הינם למעשה מיכל אסלה נייד אשר מתאים לעשיית צרכים בשעת חירום, מומלץ כי גם בכל מקלט או ממ"ד משפחתי יוחזקו/יותקנו שירותים ניידים (וזאת לנוחות השוהים במקום). בשל חשיבותו של הנושא, מכון התקנים הישראלי קבע, במסגרת ת"י 5451, מהם הפרמטרים הדרושים מבחינת שירותים ניידים.

 

חברת PILOESH הינה החברה המובילה בישראל מבחינת אספקת פתרונות למרחבים מוגנים.

אנו החברה היחידה בישראל אשר דואגת לספק מוצרים איכותיים, תוצרת כחול-לבן. אי לכך, ובהתאם לסטנדרטים המאפיינים את תעשיית הביטחון והחירום הישראלית, גם השירותים הניידים שלנו עומדים בכל התקנים הדרושים ואף מעבר לכך.

המוצר שלפניכם נבדק ואושר על ידי מכון התקנים הישראלי ונמצא מתאים לפי ת"י 5451. כמו כן, המוצר זכה גם לבדיקתו ואישורו של פיקוד העורף. דהיינו, התקנתו מעניקה אפוא "שקט נפשי ותעשייתי" מבחינת כל האישורים הדרושים.

 

גמיש ובלתי שביר

 

על פי סעיפים 4.1 ו-4.2 לת"י 5451, מכללי אסלה צריכים לעמוד במבחני יציבות הנבדקים באופן פרטני הן בהתאם לעומס המופעל לאחר 48 שעות של הפעלה, והן שעה אחת לאחר הפעלת העומס. המוצר שלפניכם הוכיח כי בדיקות העומס לא גילו בו נזקים או עיוויים למיניהם. כל החלקים המכנים פועלים כתקנם גם עם הסרתו של העומס, ואין כל דליפות מן המתקן גם לאחר שימוש רב.

 

היגייני וקל לניקוי

 

השירותים הניידים שלפניכם הינם היגייניים וקלים לניקוי.

ראשית, תוכן מיכל האיסוף של ההפרשות איננו כולל פריטים אשר מפריעים לנקותו. כל החלקים ניתנים להסרה וקל לנקותם בהתאם. כמו כן, בהתאם לסעיפים 2.3 ו-2.1.4 לת"י 5451, השירותים מגיעים ביחד עם עלון מידע לצרכן ובו פירוט בנוגע לתפעול וניקוי השירותים.

הוראות אלה מופיעות גם על הסימון של השירותים הניידים (דהיינו, על המתקן עצמו).מיותר לציין כי השירותים הניידים עומדים במלוא הסטנדרטים הדרושים בתקן בנוגע להיגיינה וחיטוי.

הן מבחינת הסברים באשר למחזורי השימוש טרם הניקוי, הן מבחינת חומרי החיטוי הדרושים, והן באשר לפעילותם של חומרים אלה לטובת התמודדות עם ריחות ורעלים. בהתאם לסעיף 5.6 לת"י 5451, השירותים הניידים עמדו גם בכל הבדיקות האנטי-מיקרוביות הדרושות.

 

ערכה מוכנה לשימוש

 

ערכת השירותים הניידים מוכנה לשימוש מיד עם התקנתה. בהתאם להוראות 2.4 ו-2.2.1 לת"י 5451, הערכה מסופקת עם הוראות לצרכן וגיליון מידע. כמו כן, מכלל האסלה מסופק ביחד עם מיכל אשר מיועד למי שטיפה בגודל התקין וכן חומרים כימיים המספיקים ל-5 מחזורי שימוש לפחות. התקנתם של השירותים הניידים הינה נוחה ופשוטה.

אי לכך, קבלן/מהנדס אשר ירכוש את המוצר יוכל להתקינו בקלות במתחמים המיועדים. מיותר לציין כי קלות ההתקנה וקלות השימוש הופכים את המוצר לנוח לתפעול גם במוסדות ובארגונים.

 

הוראות שימוש – קל ופשוט לתפעול

 

כאמור, השירותים הניידים הינם קלים לתפעול ונוחים לשימוש. למעשה, השימוש הפשוט מתבצע על בסיס שקית אשפה ביתית בנפח 75X90 ס"מ.

ממקמים את שקית האשפה במרכז מיכל האסלה, מוסיפים את חומר/פד הספיגה בתחתית השקית, ובסוף השימוש סוגרים את השקית ומפנים אותה למיכל האשפה (יודגש כי אין לשפוך את תוכן השקית למערכת הביוב או לאסלה ביתית). כמו כן, בהתאם להוראות ת"י 5451, מופיעים על השירותים הכימיים סימונים המסייעים בתפעול השירותים בזמן אמת.

על השירותים הניידים עצמם ניתן למצוא סימון ובו:

• פירוט חומרים כימיים אשר מומלצים לשימוש והכמות הנדרשת עבור מחזור אחד של שימוש.
• פירוט חומרי הניקוי.
• פירוט בנוגע לעמידותו ויכולותיו של המתקן בהתאם למספר האנשים בתנאי שהייה של שלוש שעות רצופות ללא ריקון.
• קיבולת שפכים אפקטיבית.
• הסברים בנוגע לאינדיקטור המילוי לרבות הנחיות באשר לפעילות נדרשת עם קבלת התרעה.
• הוראות פירוק והרכבה.

מיותר לציון כי מלוא הפרטים הנ"ל מופיעים בפירוט רב ובשפה פשוטה גם בעלון הצרכן המגיע ביחד עם המוצר.

 

עלות נמוכה

 

נוכח החשיבות החברתית והביטחונית העומדת מאחורי התקנתם של שירותים ניידים, אנו משווקים מוצר ברמה גבוהה ביותר שלא רק עומד בכל הבדיקות והאישורים, אלא גם נהנה ממחירים תחרותיים.


 
פילו-אש פתרונות לכיבוי ומיגון אש

פילו-אש פתרונות לכיבוי ומיגון אש