לתיק אישורים ליועץ בטיחות - לחץ כאן
לכתב כמויות - לחץ כאן

סימון חניונים

חברתנו, מתמחה בסימון חניונים בהתאם לכל התקנים. הצוות המקצועי שלנו, יבחן את שטח החניון, ויבצע את עבודת הסימון, באופן מדויק, לפי חלוקה לחניות נכים, סימוני אדום לבן, וכל הנחוץ, כדי שהחניון, יעמוד בדרישות הסימון של צביעת החניונים חייבים להיות איכותיות וברמה הגבוהה ביותר.

בכל גודל שטח, לכל סוגי החניונים החיצוניים והתת קרקעיים. אנו מקפידים על עבודה מדויקת, מהירה ואיכותית.

 

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

03-9222113

 

לפרטים נוספים  צרו קשר ואחד מנציגנו ישמח לתת לכם שירות אישי ומקצועי.

להלן דוגמאות נבחרות לסימוני חניונים:

 

החשיבות של סימון חניונים

סימון החניות הינו חיוני להתנהלות נכונה ואף חוקית בשטח החניון.

הסימון נעשה בהתאם לתקנים המחייבים על פי חוק, כדוגמת סימון חניית נכים לפי תקן ישראלי – ת"י 1918 חלק 2, הקובע את כיצד יש לסמן חניית נכים, באופן שיהיה זהה בכל חניון בארץ וניתן יהיה לזהות  בקלות, בכל חניון, את המקומות המיועדים לנכים בלבד.

הסימון נועד גם לסייע לנהגים בחניון, לדעת את כיווני היציאה והכניסה באמצעות חיצים המפנים לפתחים הנכונים בצבעים המתאימים.

כמו גם, חלוקת החניון בצבעים שונים, בכל קומת חנייה להבחנה בין איזורי החנייה השונים.

ישנה חשיבות רבה לסימון החניונים, ביצירת הסדר הנכון, החלוקה, ואזורי החנייה המותרים והאסורים על פי חוק תוך התחשבות בגודל השטח, מספר הכניסות והיציאות ועוד אלמנטים חשובים נוספים.

הצבעים צריכים להיות כאלה, הזוהרים ובולטים בחשיכה ומונעי החלקה.

בנוסף, יש להתייחס לשטח של חנייה, לאזורים בהם יש לסמן שאסור לחנות ולבדוק היטב, את המרחקים בין המעברים לחניון, כך שתהיה גישה נוחה ובטוחה לכל חנייה.

מחלקת סימון החניונים, כוללת גם סימון של מגרשים כמו מגרשי כדורסל מקצועיים או כדורגל וזאת בהתאם למתחייב ונדרש לפי תקן מגרשים ואולמות הכולל את מידות המגרש, רוחב הסימונים, והדיוק בסימון הקווים.

חברת "פילו אש" הינה אחת החברות המובילות בתחום סימון החניונים ובעלת הידע והנסיון המקצועי, לסימון כל שטח, בכל גודל ולכל מטרה.

סימון חניונים – המומחיות שלנו

חברתנו "פילו אש" מקפידה על סימון חניונים על פי כל התקנים, תוך בחירת חומרי העבודה הטובים ביותר, המשמרים את הסימון בצורה ברורה לאורך זמן.

הסימון נעשה בתכנון מדויק, בייעוץ מקצועי עם אנשי הצוות שלנו, אשר בוחנים את השטח במדידות מקדימות ומכינים בהתאם תוכנית עבודה מפורטת ומובנת.

מחלקת סימון חניונים, תלווה את הפרויקט באופן יסודי ביותר, יעיל ואפקטיבי.

כאשר אנו ניגשים לעבודת סימון החניונים, אנו דואגים לבצע, תכנית עבודה מפורטת, כאשר במידה ומדובר בחניון קיים, ניתן לחלק את העבודה באופן אשר לא ישבית את החניון מפעילות.

בנוסף, אנו נותנים שירות של סימון מחודש של חניונים קיימים שבהם הצבע דהה ולא בולט ואשר זקוקים לרענון, או לתוספת של צבעים וחניות לנכים.

חשוב לזכור, כי הסימון, הוא הדרך היחידה של הנהגים לזהות את המיקום, ולדעת את הכיוונים השונים ולכן יש לתכנן את צבעי החניון באופן ברור, במספור הגיוני, קל לזכירה ופשוט.

החברה שלנו, דוגלת ביחס אישי ואיכות בלתי מתפשרת.

מרגע קבלת הפרויקט, נלווה אתכם, עם הצוות המקצועי והמיומן שלנו, לשביעות רצון מקסימלית.

היתרון שלנו, הוא בניסיון וברמת ביצוע גבוהה.

אנו ערוכים לקבלת פרויקטים לסימון חניונים בכל היקף ולכל מטרה.


 
פילו-אש פתרונות לכיבוי ומיגון אש

פילו-אש פתרונות לכיבוי ומיגון אש