לתיק אישורים ליועץ בטיחות - לחץ כאן
לכתב כמויות - לחץ כאן

ציפוי אפוקסי

חומרים אפוקסיים התגלו לראשונה לפני כמה עשרות שנים ועברו מאז התפתחות מרשימה. זהו חומר שיכול לשמש לציפוי, לצביעה, כחומר למילוי ולא פחות חשוב, מדובר בחומר עמיד אש.

מהו בדיוק ציפוי אפוקסי? מהם יתרונותיו? בתוך כמה זמן ניתן לבצע יישום של ציפוי איכותי זה? את כל אלו נסביר בהמשך המאמר.

 

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

03-9222113

ציפוי אפוקסי וחומריו

 

מדובר בחומר סינטטי, כלומר כזה שפותח במעבדות ובאופן מדעי, על מנת להשיג תוצאות מיטביות. זהו פולימר סינטטי חזק ועמיד אש ברמה הכי גבוה שיש, כאשר ניתן ליישם אותו במגוון רחב של גוונים וצבעים.

הרכבו של החומר מאפשר לו לשלב חוזק ביחד עם עמידות לטווח הארוך.

 

יתרונותיו של ציפוי אפוקסי

 

כיום מקובל מאוד לעשות שימוש באפוקסי כחומר לציפוי ולא בכדי, לציפוי אפוקסי יש כמה יתרונות שכדאי לכם להכיר. למשל, עמידות – ציפוי אפוקסי מסוגל להגן על המשטח שאותו מצפים מפני קורוזיה, נזק או בלאי.

 

בנוסף, מדובר בחומר שמסוגל להתקשר לחומרים מגוונים (לקבלת אחיזה מושלמת). בין היתר, אפוקסי יכול להשתלב נהדר עם משטחי בטון יתרון חשוב נוסף – על מנת שהציפוי יתקשה, אין צורך לחמם את המשטח או להמתין זמן רב. זהו חומר המתקשה במהירות כמו שהוא.

 

ציפוי אפוקסי

 

זמן יישום ציפוי אפוקסי

 

הרוב רוצים להנות מהציפוי האפוקסי ותמיד מבקשים לדעת מהו זמן הביצוע לציפוי אפוקסי. בביצוע מקצועי, זמן הביצוע של ציפוי זה יכול להיות קצר להפליא. בתוך כ-24 שעות ניתן לסיים ביצוע הציפוי בפרויקט יחסית קטן.

 

עבור פרויקט בגודל גדול יותר, זמן הביצוע יכול להימשך עד כשבוע ימים (למשל, ציפוי של מגרש חניה גדול). בסופו של דבר מקבלים ציפוי בעל גימור גבוה מאוד, נקי, אחיד, קל לתחזוקה ואטום לחלוטין.

 

האם ציפוי אפוקסי הינו פתרון יעיל מבחינת עלויות הריצוף?

 

התשובה שלנו בנושא זה היא בהחלט כן! ללא ספק, ציפוי אפוקסי הינו פתרון נהדר לציפוי משטחים מבחינת העלויות. הציפוי הינו עמיד ביותר, כך שאין צורך לחזור על פעולת הציפוי לעיתים קרובות.

 

זאת ועוד, הציפוי שומר על המשטח (כגון רצפת בטון), מונע סדקים או התפוררות ויוצר חזות חלקה, צבעונית ונעימה לעין.

לאחר הטיפול, אתם מקבלים תוצאות מרהיבות, לשנים ארוכות ותוך חיסכון ניכר בעלויות תחזוקה עתידיות.

 

שיוף לפני ציפוי אפוקסי

 

רוצים ליהנות מציפוי אפוקסי באיכות גבוה, במחיר סביר ונראות ללא פשרות? אנו הכתובת שלכם.


 
פילו-אש פתרונות לכיבוי ומיגון אש

פילו-אש פתרונות לכיבוי ומיגון אש