לתיק אישורים ליועץ בטיחות - לחץ כאן
לכתב כמויות - לחץ כאן

סימון חניונים

כחלק מתפיסה שירותית החליטה פילו אש להרחיב את פעילותה לתחומים משלימים ובכך להעניק ללקוחותיה סל שירותים מלא הכוללסימון חניונים מהשורה הראשונה ומחלקת נגישות העומדת בדרישות ת"י 1918 חלק 4.

 

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

03-9222113

 

מחלקת ציפוי אפוקסיציפוי אפוקסי

חברת פילו אש מתמחה בצביעת חניונים בציפוי אפוקסי בהתאם לכל התקנים. הצוות המקצועי שלנו יבחן את שטח החניון ויבצע את עבודת הצביעה בציפוי אפוקסי באופן מדויק. ציפויי האפוקסי שלנו, בהם אנו צובעים כל חניון וחניון, הם מהאיכותיים ביותר שתמצאו בשוק. אלה צבעים בעלי עמידות גבוהה מאוד.

הציפוי האפוקסי ייראה לאורך זמן חזק וברור, כמו כן לציפויי האפקוסי יש יתרונות רבים, אחד מהם הוא עמידות בפני אש. אנו עורכים עבודות בכל גודל שטח ולכל סוגי החניונים החיצוניים והתת קרקעיים. אנו מקפידים על עבודה מדויקת, מהירה ואיכותית.

 

מחלקת צביעת חניוניםצביעת חניונים

חברת פילו אש מתמחה בצביעת חניונים בהתאם לכל התקנים. הצוות המקצועי שלנו יבחן את שטח החניון ויבצע את עבודת הצביעה באופן מדויק. הצבעים שלנו, בהם אנו צובעים כל חניון וחניון, הם מהאיכותיים ביותר שתמצאו בשוק. אלה צבעים בעלי עמידות גבוהה ונראות מצוינת. הצבע ייראה לאורך זמן חזק וברור.

אנו עורכים עבודות בכל גודל שטח ולכל סוגי החניונים החיצוניים והתת קרקעיים. אנו מקפידים על עבודה מדויקת, מהירה ואיכותית.

 


שטיפת חניוניםמחלקת שטיפת חניונים

חברת פילו אש מתמחה בשטיפת חניונים בהתאם לכל התקנים. הצוות המקצועי שלנו יבחן את כל שטח החניון ויישם את עבודת השטיפה באופן מדויק. השטיפה מבוססת על שימוש במכונה רכובה. זוהי מכונה שיכולה לנקות שטח נרחב, בלא לאבד מהאפקטיביות. כאשר ישנם מקומות שאליהם המכונה איננה יכולה להגיע, יתבצע ניקוי נקודתי בלחץ מים גבוה (גרניק).

אנו מבצעים עבודות בכל גודל שטח ולכל סוגי החניונים החיצוניים והתת קרקעיים. אנו מקפידים על עבודה מדויקת, מהירה ואיכותית ביותר.

 

 

סימון חניון פתוח

מחלקת סימון חניונים

חברת פילו אש מתמחה בסימון חניונים בהתאם לכל התקנים. הצוות המקצועי שלנו יבחן את שטח החניון ויבצע את עבודת הסימון באופן מדויק. הסימון נערך לפי חלוקה לחניות נכים וסימוני אדום-לבן בכדי שהחניון יעמוד בדרישות ברמה הגבוהה ביותר. אנו עורכים עבודות בכל גודל שטח ולכל סוגי החניונים החיצוניים והתת קרקעיים. אנו מקפידים על עבודה מדויקת, מהירה ואיכותית.

אבי נאה – מנהל המחלקה, הנדסאי, בעל תעודה של סמן כבישים מורשה מטעם "נתיבי ישראל" בוגר קורס בטיחות בהכוונה ועגלות חץ. עובד עם גופים רגישים בעלי סיווג בטחוני גבוה

 

 

מחלקת נגישות

חברת פילו אש מתמחה במתן פתרונות הנגשת מבנים ומרחבים, תוך מתן דגש מיוחד על אוכלוסיית כבדי הראייה והעיוורים.

כמו כן, מתן מענה בתחומים של סכנת החלקה ושימוש במרחב הציבורי.

 

 

למידע נוסף אודות שילוט וסימון חניונים צרו עמנו קשר

 

 


 
פילו-אש פתרונות לכיבוי ומיגון אש

פילו-אש פתרונות לכיבוי ומיגון אש